Zločiny z vášně

24. září 2016 v 13:55 | Citová Prostitutka
Utahala jsem Architekta 10 kilometry svižného joggingu a byla si čím dál jistější, že nic nekalého se tento (ani jiný) večer konat nebude. To, že jsme prakticky sousedi (dělí nás asi 150 metrů), jen umocňovalo celkový dojem nezávazné ležérnosti, který z dané situace dýchal; trávíme spolu čas, protože bydlíme kousek od sebe a chodíme do stejné kanceláře. A to není nic divného, nad čím by se dalo s mírně zvednutým obočím pozastavovat.


Během sprchy jsem přemýšlela, jak to ale vysvětlím panu R.; jak mu proboha oznámím, že jen co jsem přišla z běhu, jdu sledovat noční oblohu s tímtéž kolegou a nepřijdu dřív než po půlnoci?

Nabízelo se super snadné a svůdné řešení - využila jsem ho a potlačila mučivé zaúpění svého svědomí.

"Jdu do města, přijdu pozdě," dodala jsem jako by mimoděk, když jsem se soukala do úzkých zelených kalhot.
"Aha - a s kým jdeš?"
"Ale, s lidma z práce."

Zastyděla jsem se za to množné číslo, za které jsem skryla Architekta. Jako kdyby velikost společnosti, v níž se budu virtuálně nacházet, byla nějakóu zárukou jistoty, že se nestane nic hypoteticky nevhodného.

Koupila jsem pití (neperlivá voda, frisko a džus) a nastoupila k němu do auta. Obloha byla zatažená a poprvé za celý večer mě napadlo, co spolu asi budeme dělat, když nebude vhodná příležitost vytáhnout dalekohled; připadala jsem si mírně nervózní a zvědavá, ale něco uvnitř mi našeptávalo, že takhle bych si správně připadat vůbec neměla. Můj vniřní boj začal; tajně jsem napůl doufala, že on v sobě žádný nevede.

Dojeli jsme kamsi za Prahu; obloha byla temně černá a nesvítila ani jedna jediná hvězda. Cestu, po níž jsme přijeli, obklopovaly široké lány rozoraného pole. Obnažená půda byla suchá, dlouhou dobu nepršelo. Vzduch byl čestvý a vlažný, ale příjemný; napadlo mě, že je to jedna z posledních nocí na sklonku srpna, kdy je vám v takhle pozdní hodinu venku příjemně.

Architekt dle očekávání zhodnotil situaci jako krajně nevhodnou k pozorování hvězd. Místo dalekohledu vytáhl z kufru deku (vozí tu deku s sebou pravidelně nebo ji vzal proto, že čeká, že se budeme tady na tom poli, uprostřed ničeho, muchlovat?). Spořádaně jsem usedla vedle něj; ani nevím, o čem konkrétním jsme vedli konverzaci a jak jsme přešli ke sledování praštěných videí na youtube. Signál byl mizerný (místo obvyklého LTE pouze Edge).

Když se mě mimoděk, jako by omylem, dotkl, cítila jsem mravenčení, které mnou projelo jako jemná dávka proudu. Okamžitě jsem se zastyděla za to, jak moc by mi mohl být další fyzický kontakt příjemný a dál sledovala displej telefonu v předstíraném očekávání, kdy se dotáhne další video.

První, co jsem si o Architektovi pomyslela, když jsem si s ním na jednom z meetingů potřásla rukou, bylo to, že se mi zdál docela arogantní. Dojmu, kterého jsem tak rychle na první dobrou nabyla, jsem se zbavovala poměrně těžko; v současnosti jsem to přehodnotila na lehce arogantní, ale ani tím si nejsem příliš jistá.

Leželi jsme na zádech, asi tak stopu od sebe. Mraky se na malé části oblohy milostivě rozestoupily a Architekt mi rozhodnými gesty ukazoval dvě souhvězdí, které (s trochou fantazie) byly doopravy vidět. Zaposlouchala jsem se do jeho hlasu; cítila jsem z něj takový zvláštní klid. Rozhodně jsem nechtěla, aby přestal mluvit, jeho tón mě nesmírně uklidňoval. Jako kdybych právě teď měla být přesně tam, kde jsem.

Naklonil se ke mně a já jsem věděla, že teď je ta chvíle, kdy dojde na lámání chleba. Ucuknout? Dát mu facku? Nebo jen jemně přivřít oči?

Co si budeme nalhávat, chtěla jsem to.

Bylo to romantické přesně takovým tím způsobem, jak si většina žen ve stavu nejvyšší naivity a odtrženosti od reality představuje. Líbal hezky. Líbal mě úplně jinak než pan R., což jsem si okamžitě vyhodnotila jako problém - Architektovy polibky se mi tuze zamlouvaly.

"Já nemůžu. Neměla bych," zašeptala jsem do všudypřítomného ticha, když se naše rty od sebe vzdálily na několik málo centimetrů. Nic mi na to neřekl a políbil mě znovu. Nechápala jsem, proč to dělám, dokonce jsem ani nechápala svoje kalhotky, které by se už ani náhodou nedaly označit za suchý kus prádla. Nevím, jak dlouho mě držel v náručí a zasypával polibky; ale věděla jsem, že v tu chvíli nechci nic jiného.

Myslíme si, že víme, zatímco bychom měli vědět, že si jenom myslíme.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elaine Elaine | 24. září 2016 v 18:18 | Reagovat

Ups? Myslím, že to není zas tak překvapivé, jak to dopadlo. Myslím, že není potřeba dávat ti radu, ať se to zaboha nedozví nikdo v práci.

Přijde mi to paradoxní, ale cítím z toho příspěvku takový zvláštní klid. Jako bys věděla, co děláš, a měla to pod kontrolou. Koneckonců, je to pan Architekt, ne písmenkoví páni.
Nesoudím, podporuju. Každý máme právo na štěstí!

2 Petra Petra | 26. září 2016 v 22:15 | Reagovat

Mám takovou zkušenost, že věci nikdy nekončí tak, jak člověk předpokládá nedejbože jak si přeje... Díky bohu! Jinak by ten život byl moc jednoduchý! Ať už to dopadne jakkoliv, doufám, že si vybereš cestu, která je bližší tvému srdci!

3 Lamič Lamič | E-mail | Web | 5. října 2016 v 20:19 | Reagovat

Jen okej, že ses zas vrátila. Čumím, že ten tvůj život, kterej se zdál jasnej, má celkem ostrou odbočku :-D

Dle mýho je okej, žes ty emoce pustila ven. Z článku bylo jasný, jak to asi skončí. Cítím tam určitý uklidnění.

Nevím proč, ale čichám z toho pořádnej průser :-D Tak jako tak jsem zvědavej na pokračování a přeji, ať to dobře dopadne. Určitě to neodsuzuji :)

4 Sophie Sophie | Web | 19. října 2016 v 9:41 | Reagovat

Začít si s kolegou z práce...to opravdu zavání průserem...dřív nebo později se to nejspíše obrátí proti tobě... 8-O

5 Dorothykah Dorothykah | E-mail | 18. července 2017 v 23:20 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

6 MariaLef MariaLef | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 4:41 | Reagovat

Хотите разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых популярных методов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро сможете найти то, что понравится вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

7 Aaaucezex Aaaucezex | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:23 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

8 CarolynLah CarolynLah | E-mail | 4. srpna 2017 v 20:28 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 Donaldnally Donaldnally | E-mail | 11. srpna 2017 v 17:34 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

10 Dol33larDor Dol33larDor | E-mail | 13. srpna 2017 v 6:04 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#e05Qc2a629>
<img>http://0.00000007.ru/3#AxYfeVG1Gu</img>
</a>
------------------------
Неизменно огромное количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сокрыть или сменить ваш IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#8tFfVgqmSQ>Vip proxy</a>
__________
proxy ipv4
обход блокировки вк
+не удалось обнаружить параметры прокси +этой сети
openvpn client

11 Avito777Er Avito777Er | E-mail | 16. srpna 2017 v 4:10 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито краснодарский край
авито нижний новгород доска бесплатных
авито доска бесплатных объявлений +от частных лиц
авито нижний бесплатные
регистрация +на авито бесплатная

12 Georgedit Georgedit | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 21:54 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>как расшифровать млм, сетевой маркетинг закон</a>

13 Onxzchaby Onxzchaby | E-mail | Web | 21. září 2017 v 13:28 | Reagovat

Great web-site you've gotten right here.

14 HhhjGroump HhhjGroump | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:27 | Reagovat

loan store
<a href="http://personalacrb.org/">quick personal loans</a>
loans no bank account
<a href=http://personalacrb.org/>personal loans</a> ’

15 BhnjAudirl BhnjAudirl | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:31 | Reagovat

cheap viagra soft tablet
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
viagra sales
<a href=http://viagracekan.com/>viagra</a> ’

16 LewfhBrews LewfhBrews | E-mail | Web | 26. září 2017 v 5:48 | Reagovat

soft tabs viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a>
viagra for women
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

17 DrvpbIsogma DrvpbIsogma | E-mail | Web | 27. září 2017 v 9:49 | Reagovat

generic viagra sale - http://viagraonszb.com/
viagra oral jelly <a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a> ’

18 Pameaffozy Pameaffozy | E-mail | Web | 28. září 2017 v 20:18 | Reagovat

cash advance credit cards
<a href="https://installmentsvfacr.com/">installments loans</a>
debt reduction services
<a href=https://installmentsvfacr.com/>installments loans</a> ’

19 Fvthsorilky Fvthsorilky | E-mail | Web | 29. září 2017 v 9:52 | Reagovat

payday loans no credit check
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
loans for bad credit
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a> ’

20 Febborilky Febborilky | E-mail | Web | 1. října 2017 v 6:03 | Reagovat

online payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance online</a>
easy get payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday advance</a> ’

21 Fvteanceda Fvteanceda | E-mail | Web | 1. října 2017 v 6:28 | Reagovat

online loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">online payday loan</a>
bad credit payday loans online
<a href=https://loansonlinevaec.org>payday loan</a> ’

22 AlysonLwa AlysonLwa | E-mail | Web | 8. října 2017 v 23:56 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/sniffing-tramadol>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

23 Dol77larhow Dol77larhow | E-mail | 14. října 2017 v 19:31 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

24 Kmrcnchaby Kmrcnchaby | E-mail | Web | 18. října 2017 v 7:41 | Reagovat

cash loan - https://paydaycnrs.net/
direct lender of payday loans <a href=https://paydaycnrs.net/>payday day loans</a> ’

25 Avito321On Avito321On | E-mail | 21. října 2017 v 10:27 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

можно ли на авито восстановить аккаунт по номеру телефона
как в авито удалить номер из аккаунта
если авито заблокировало объявление как вернуть деньги
как перевести на кошелек авито
забыла пароль от аккаунта на авито

26 BethanyOxi BethanyOxi | 29. října 2017 v 20:27 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=http://owhagroup.co.za/story.php?title=buy-bactrim-online-%7C-bactrim-sulfamethoxazol-without-prescription-%7C-order-sulfamethoxazol-online>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

27 LsdcFlalay LsdcFlalay | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 18:03 | Reagovat

actual payday loan lenders - https://paydayrvjlo.com
home loans today <a href=https://paydayrvjlo.com>cash advance loan</a> ’

28 JtaxGroump JtaxGroump | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 1:02 | Reagovat

online loans monthly payments
<a href="https://badcreditnyrc.org/">payday loans online</a>
get fast cash
<a href=https://badcreditnyrc.org/>payday loans online</a>

29 Dsbgorilky Dsbgorilky | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 22:04 | Reagovat

axcess payday loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">small loans</a>
small business loans
<a href="https://paydayploansonline.org/">payday advances</a>

30 Mndrakly Mndrakly | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 23:48 | Reagovat

what happens if a girl takes viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra side effects</a>
viagra brand secure
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra soft</a> ’

31 FndEmacle FndEmacle | E-mail | Web | Včera v 10:25 | Reagovat

female cialis does it work
<a href="http://haycialis.com/"></a>
tadalafil cialis from india
<a href="http://haycialis.com/">cialis drug</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama