Absurdistán

15. června 2013 v 23:51 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Chtěla jsem to tu pořádně rozpatlat; důkladně se ponimrat v čerstvé ráně a možná si i trochu ulevit od toho podivného vztahového n-úhelníku, který se snažím rozplést. Jenže - se šťouráním, které stejně nikdy nikam zrovna moc nevedlo, je konec. Naservírujme si čistá fakta.


Manželka pana D mě k mému údivu nenávidí tak silně, až si toho všimli i ostatní. Iracionalita jejího chování se v limitě blíží dost vysokému číslu, ne-li nekonečnu. Hysterické scény nebyla nikdy moje parketa; zásadně se snažím jednat s chladnou hlavou. Ona to má přesně opačně. Návod na to, jak se totálně shodit, je-li vám čtyřicet a váš muž se dívá po mladší - lustrujte ho, vyslýchejte, nenechte ho samotného odejít ani na záchod. V pravidelných intervalech vysílejte nenávistné pohledy plné záště na svou mnohdy spíše imaginární konkurentku. Svírejte manželovu ruku, nejlépe tak, aby to nikdo nebyl s to přehlédnout. Že jste spolu už dvacet let? Nevadí. Brečte a vzlykejte, že chcete jít domů; předtím se ještě ujistěte, že máte početné publikum, co vás bude bedlivě sledovat. Jakmile svou vůli prosadíte a odejdete křečovitě zavěšená do svého manžela, vsaďte se, že se to bude mezi jeho přáteli ještě dlouho probírat. Sklidíte mnoho bodů, ovšem hořce minusových.

Další bod seznamu je pan D a e-mail, který jsem mu poslala. Strašně bych si přála za tím vším udělat nějakou rozumnou tečku, ale protože se mi vyhýbá (nebo si myslím, že se mi vyhýbá), shledala jsem jeho elektronickou schránku jako nejméně bolestivé řešení. Zpráva na telefon mi připadala v tu chvíli příliš osobní a přece jen jsem toužila z mé strany alespoň po náznaku nenucenosti. Ok, neměla jsem to dělat, třeba už jenom proto, že tu v každém druhém článku silácky tvrdím, jak je mi to celé putna. Není. Jen je to těžké nelhat sama sobě do kapsy.
Napsala jsem dostatečně široký časový interval, místo a otázku, zda se sejdeme. Jaká přišla odpověď? Žádná. Moc dobře vím, co to v obecné rovině znamená - nemám zájem, nech mě být, skončili jsme, není se o čem bavit. Ale opravdu se není o čem bavit?

Když si přisedl ke stolu, kde jsem seděla s naší obvyklou společností, zmocnil se mě příšerný vztek. Místo tradičního veselého pozdravu jsem zamumlala nad svým půllitrem čau a ani se neobtěžovala pana D dotknout pohledem. Jeho žena na mě hodila jeden ze své široké sbírky znechucených pohledů a celý večer mě zásobovala. Zjistila jsem, že v zásadě jimi pohrdám. Oběma dvěma. V průběhu večera jsem se vyhýbala pohledům pana D. Kontrolovala jsem se, abych s ním nezabředávala konverzaci a abych se pro nic na světě nezasmála jeho vtipům. Dalo mi to zabrat, ale ne zase tolik, jak bych tušila - mez toho, co si ještě nechám líbit, jsme překročili právě tím nešťastným e-mailem; když už si neváží on mě, ráda bych si vážila alespoň sama sebe. Takže přes to vlak rozhodně nejede.

Při odchodu z toalety jsem si všimla pana Z a pana D, jak se nenápadně plíží, aby unikli spárům manželky pana D a nerušeně si dali panáka. Přišla jsem k nim, panu Z poklepala na rameno a s úsměvem se zeptala, co to tu vyvádějí. Ignorace pana D pokračovala dál, jen jsem byla odsouzená se bavit s panem Z. Než jsme si stačili přiťuknout, přiřítila se zoufalá manželka, vynadala svému muži a snažila se ho odtáhnout někam hodně daleko. Pan D se nedal, a tak setrvala. Byly to nejtišší tři panáky, co jsem kdy vypila. Když jsem si přiťukávala s panem D, naše oči se ten večer poprvé setkaly. Šíjí mi projel slabý elektrický impuls, rozšířily se mi zorničky a zrychlil tep. V očích mi musela být jasně vidět otázka proč, proč se tohle děje. V těch jeho oříškově hnědých jsem se ztratila, nedokázala jsem vyhodnotit, jestli je to ordinérní pohled nebo ten, co má speciálně rezervovaný jenom pro mě. Navenek jsem se v rámci možností mistrně ovládla; uvnitř ale zuřila doslova erupce emocí. Jeho manželka si posměšně odfrkla.

Poslední část večera, co stojí za stručnou zmínku: Zavedla jsem řeč na pana D a pan Z mě opět (už mírně navátý) ujišťoval, že o mě stojí. Zmínil se o schůzce, kterou jsem s panem D chtěla naplánovat. Aha, tak on se ti svěřuje, blesklo mi hlavou. Doslova mi řekl, že pan D byl z mého pozvání tak v rauši a tak šťasnej, že bych nevěřila. Prý v sedmém nebi - tak to nějak bylo.
A v sedmém nebi se neodpovídá na zprávy?!

Někdy jsem to zkusil. Někdy prohrál. Zkouším to znova. Prohrávám znova. Prohrávám lépe.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cα$h †hε Tяαi†σЯ σƒ HσиσЯ Cα$h †hε Tяαi†σЯ σƒ HσиσЯ | Web | 16. června 2013 v 0:09 | Reagovat

Nikdy jsem neměla větší chuť okomentovat článek. Líbí se mi styl ,jakým píšeš, vždycky na mě dokonale dýchne atmosféra nálady, v jaké nejspíš píšeš článek. Ale po přečtení tohohle si říkám, o co ti vlastně jde?

Máš pokud vím skvělého přítele, kterého na každém rohu nepotkáš, ale pořád si zahráváš jako kdybys byla naprosto bez závazků. Vysmíváš se na jednu stranu stupidnímu chování manželky pana D., ale na druhou stranu ty jí nejspíš opravdu ohrožuješ navíc vědomě, když mu posíláš podobné e-maily s návrhem na schůzku. Tipovala bych, že podle tebe tato žena nepatří mezi nejkrásnější. Napadlo tě, jaké to asi je? Není jednoduché být ošklivá a dost mi připomínáš mojí spolužačku, která dělá ostatním ze života peklo. Ohrožuje vztah jen tím, že vejde do místnosti, protože i když je zadaná, pořád hledá něco dalšího.

Má to nějaký smysl? Zvyšuje to snad ego? Jednou jsem se dostala do situace, kdy se mi líbil zadaný kluk, ale já bych prostě přesto nemohla jít a ten vztah rozbít. Nesnesla bych pak na sebe pohled do zrcadla...

2 Jan Jan | 16. června 2013 v 0:54 | Reagovat

Jó, kdyby se vztahy řídili čistě racionalitou - mám dobrýho muže, nic po nikom nebudu chtít - to by byl panečku všude klid. Ale taky pěkná nuda - a hlavně bysme už dávno vymřeli ;)
http://tmblr.co/Zi4XUymlmj3c

3 Aya Aya | 16. června 2013 v 0:58 | Reagovat

Je mi líto pana R., nicméně mě to nepřekvapuje - svůj nick sis vybrala více než přiléhavě...

Opovržení cizími ti jde, opovrhuješ zoufalstvím ženy, která ztrácí muže a nemá žádnou moc nad tím, jak se jí hroutí život. Opovrhuješ údajným srabáctvím pana D. a jeho zdráhavostí. Svým jednáním opovrhuješ svým současným partnerem. Neměla bys ale opovrhovat sama sebou? Tím, jak se cítíš nadřazena nad všechny ostatní? Moralizování a kázání nad tím, jak by ostatní měli jednat přímo, to už si tu na blogu předvedla. Já bych teď ale chtěla vidět, že nejsi pokrytec. Vybal na pana R., že ho plánuješ podvést s člověkem, kterým opovrhuješ a že máš radost z toho, jak dokážeš jen svojí přítomností ponížit všechny své sokyně. Určitě na tebe bude pyšný.

4 Kitty Kitty | E-mail | Web | 16. června 2013 v 7:41 | Reagovat

[3]: Výjimečně se připojuju k Ayi s tím, že doufám, že píšeš příběh na pokračování na fikční téma pohrávání si s lidmi. Pokud to tak není, o to hůř. Začala jsem Tě číst pro vtipnost Tvých článků, ale v tomto systému výzev a proher se ztrácím. Pokud tento příběh žiješ, zklamala jsi mě. I když o tom dnes píšeš "pravdivě". Beru to - vypsat se z problému, ale ten problém děláš Ty jiným lidem. Pokud máš záměr podpíchnout lidi k tématu, pak se Ti to podařilo s tímto jedním konkrétním článkem. Pravda někdy bolí, ale tak musí někam vést, aby bylo líp. Neříkej to svýmu panu R, ranila by jsi i jeho. A pro svoje ego si s někým hrát? 8-)

5 Alcasu Alcasu | 16. června 2013 v 8:07 | Reagovat

Holky, nebuďte moralistky. Ať se nám to líbí nebo ne, jsme holky, a i když máme toho nejlepšího na světě, pořád potřebujeme šťárat a zjišťovat, že pořád dokážeme lovit.
Horší je potom do toho zabřednout.
A pro histerické ženské pochopení nemám, takže jen do ní.

6 Adelaine Adelaine | Web | 16. června 2013 v 8:29 | Reagovat

[5]: Co? No, já neměla v žádném případě v záměru psát moralizující komentář, protože si nemyslím, že na to mám právo. Ale "nebuďte moralistky, jsme holky"? Takže tohle je normální a naprosto v pořádku?
Chlapi jsou různí, jsou problémový, prasa a tak dále, ale sakra, začínají mi přijít lepší než holky víc a víc. A jestli je to, mít nejlepšího chlapa na světě důvod lovit další... tak si myslím, že lásce už absolutně nerozumím.

7 Edelute Edelute | E-mail | 16. června 2013 v 8:46 | Reagovat

Jo, že svět je lehce naruby, je už nějakou dobu nesporný fakt. Opravdové hodnoty, na kterých se dá stavět, se zlehka vytrácejí, tak čemu se ostatně divit. Lidi typu jako jsi Ty, vždycky bude bavit koketovat a zahrávat si, aniž by si v zrcadlení své egoičnosti a pod záplavou pocitů a vyplavených hormonů byli schopni zapojit MOZEK a uvědomit si, že tím mohou ničit osudy nejen svůj, ale i dalších lidí. Stojí to za to? Za ten adrenalin asi jo. Naštěstí stále ještě platí, že každý strůjcem svého štěstí a že vlivem určitých zákonitostí jednoho dne také lze řádně si nabít hubu. Ovšem aby pak už nebylo trošku pozdě...

8 Stranger_in_darkness Stranger_in_darkness | Web | 16. června 2013 v 8:54 | Reagovat

Ja jsem se zase dozvedel, ze nemam pravo ji kdykoliv spatrit. Neodpovidani je standardni reakce typu, nevim, co rict ...

9 zatím nevím zatím nevím | 16. června 2013 v 9:04 | Reagovat

Moralizovat nechci, ale z těch článků, mi připadne, že neustále vyhledáváš nějaké nové dobrodružství. Na tom by nebylo nic špatného. Lidské vztahy jsou složité, ale představ si pana D. Představ si, že opustí svou manželku a ty ho pak dostanes a za pár měsíců tě přestavne bavit a najdeš si někoho jiného. Jeho manželka se snaží zachránit co se dá. V tom ji chápu. Někdy je lepší zůstat v pozadí....i když si myslíš, že on je ten pravý... svého pravého máš doma....ne? ...a je to vůči němu nefér... Po dvaceti letech manželství je spíš moc hezké, že ona o něho tak stojí, i když hloupé... A on o ni nejspíš taky, když v tom manželství setrvává.

10 citovaprostitutka citovaprostitutka | E-mail | Web | 16. června 2013 v 10:18 | Reagovat

Závan morálky vyzařující z vašich příspěvků je jistě na místě.  Děkuji za ně. Nejlépe sekat hlavy těm, co milují dva muže současně.

11 popik17 popik17 | E-mail | Web | 16. června 2013 v 10:19 | Reagovat

Moralizovat tě nebudu. Jen chci říct, že tvoji situaci znám a chápu. Jen se opravdu pozastav a zamysli se, opravdu chceš pana DOKONALÉHO R vyměnit za (jak už jsi jednou psala na blogu) polovičního opilce? Je mu kolem čtyřiceti, jestli jsem to správně pochopila a tobě je pomalu o 20 méně. Věř mi, že by tě to hodně rychle přestalo bavit. Začala by sis uvědomovat, že ti nestíhá, že ty se posouváš dál, ale on už jenom stojí na místě. Zažila jsem to... Bude tě to bavit jenom do doby, dokud ho nedostaneš. Ten adrenalin z něčeho zakázaného je nejlepší, nejrajcovnější...
Manželku pana D chápu, je asi těžké ji soudit, ale dělá si to jenom horší. Tím, že bude histerčit si pana D k tělu podle mě neuváže, naopak.
Jestli opustíš pana R, budeš toho strašně litovat, možná ne hned, ale budeš, 100%.

12 jim jim | 16. června 2013 v 12:39 | Reagovat

ty jsi neskutečná píča, zasloužila bys od jeho manželky pěstí - kdybych jí byla já, tak nepochybuj, že bys dostala

ale jinak mě to těší, jen podváděj, ten tvůj se s tebou rozejde a to je přesně to, co si zasloužíš, kluka jako je on, si totiž stupidní kurvy tvýho typu nezasloužej, takže směle do toho! už teď se těším na článek, kde budeš plakat, že tě kopl do prdele :D už aby to bylo :-P

13 m. m. | E-mail | Web | 16. června 2013 v 13:28 | Reagovat

Mě ten pan D čím dál tím víc sere. V životě jsem snad nezažila člověka, kterej by se v takový situaci choval debilnějš. Tak když o tebe ksakru stojí, tak co je to za sráče, že to je schopnej tak maximálně sdělit svýmu kamarádovi, ale ne tobě, který jediný se to ve skutečnosti týká - a když to navíc už dávno víš. Ignorace mailu a vůbec neschopnost ti to říct, a ještě neni schopnej zarazit svojí hysterickou manželku, no já bych s nima do tý hospody prostě nechodila a ne a ne a ne, a nebo bych to naférovku vynesla na světlo a normálně u stolu, se všema přítomnýma, bych se na to zeptala a začala to řešit. Protože k smrti nenávidím přetvářku a jen to čtu, chce se mi křičet.

Myslím, že setrvávat v manželství tohoto typu je největší chujovina a je úplně jedno, jak dlouho spolu ti dva jsou. Kvantita nemá nic společného s kvalitou a pakliže se k sobě takhle chovají, tak je to jedno z nejubožějších manželství ever. Na druhou stranu si jeden druhého nejspíš zaslouží.

Nevím, co tady všichni moralizují a nadávají do kurev, když jsi už několikrát jasně řekla, že o pana D nestojíš a pana R opustit nechceš. To, že jsi s někým šťastná, přece neznamená, že nemůžeš a nebudeš řešit svoje vztahy s ostatníma lidma. Být ve vztahu neznamená okamžitě přestat existovat pro ostatní lidi a je začít ignorovat. Vždycky jsou tu nějaké nedořešené věci, které je třeba dořešit, a nikdo přece neříká, že to chceš řešit tak, že se s panem D spustíš. Pokud by se někdo ptal na můj názor, to bysis teda dala, s takovym srabem.

Co přivést do hospody pana R a pořádně se tam s ním oblejzat? To by nefungovalo? Nebo jsi to už udělala? Ztrácím teď přehled, nepamatuju si to všechno 8-)

Podle mě to by to byl ideál. Pana D by to buď vyburcovalo ke schůzce a rozhovoru, nebo by konečně dal pokoj, manželka by se buď uklidnila nebo by začala žárlit, že máte tak krásný vztah, který ona dávno nemá. A ty bys byla dost zaneprázdněná, abys řešila pana Debila.

Nevím, já myslím, že už jsi udělala, co bylo v tvých silách, a pokud s tím srabem nejsi schopná pohnout a vymámit z něj nějaké doznání, mně osobně by to už dávno přestalo zajímat. Smála bych se mu, že má tak pošahanou manželku a litovala bych ho, že není schopen přiznat city a chová se jako na základce. Byla bych šťastná, že je o mě zájem, byť nepřiznaný, a že mám skvělého muže, kterého mi nikdo nevezme. Pan D by mi byl zcela volný.

14 al al | 16. června 2013 v 13:38 | Reagovat

[12]: reakce na "jim"
koukám, že složitější situace, kde není možné rozlišovat, co je černé/bílé - dobré/špatné evidentně trefují tvůj komplex zhrzené ženy, což ? do svých slov projektuješ množství vlastních poznatků, ale nepochopila jsi, o čem se v článku píše; ono mnohdy cesty citů jsou klikaté, ale neznamená to, že vše, na co člověk myslí, rovnou realizuje. copak není normální, že v člověku rezonují pocity více, než z jednoho člověka, kterého má rád, ale jsou to je myšlenky, naopak potřeba udělat si v tom pořádek může demaskovat vrstvu iluzí a přivést člověka nohama na zem i za cenu zklamání z někoho, o kom si myslíme, že stojí za víc. ale je možné, že průměrný zabedněnec se dříve uchýlí k nadávkám a moralizujícím odsudkům, protože nemůže jinak, že by znak toho, že jim je na druhé straně barikády ? nedivil bych se ..

15 Aya Aya | 16. června 2013 v 14:24 | Reagovat

[13]: Dost by mě zajímalo, k čemu CP bude schůzka s panem D, když už mu napsala ten zvací mail, když se s ním spustit nechce. To od něj chce slyšet "miluju tě a jsem sráč, protože jsem sráč a mám debilní ženu", nebo co? Prohlášení o tom, jak chce zůstat s panem R. a jak jí kauza D. vůbec nezajímá pro mě byla tímhle článkem dost jasně dementována.

A když už věci vynášet na světlo, tak ať CP není pokrytecká a nežádá jen pana D., ať sama taky přizná svému partnerovi, že zve na schůzku svého ex-trenéra (pokud jsem neztratila přehled kdo je kdo), do kterého byla a nejspíš je pořád zabouchlá. Klidně u toho hromadného stolu v hospodě, jak navrhuješ. CP chce upřímnost od každého, ale nemám dojem, že ona by upřímně hrála.

Jen tak na okraj, nechápu vaší (tvojí a CP) jistotu, že o ní D. tak hrozně stojí. Má jen informace od Z., který tvrdí, že mu D. řekl.

[10]: Mě je fuk, že "miluješ" dva chlapy. Mě jen baví, jak si stěžuješ na přetvářku, pokrytectví a amorálnost (viz poslední článek), ale sama tak nehraješ. Zkrátka je vidět, že platí: co vadí u jiných ve skutečnosti vadí na sobě.

16 S. S. | 18. června 2013 v 16:34 | Reagovat

Naprosto nechápu tady ty moralistky..A musím souhlasit s m. A abys věděla, rozumím ti. Taky nechápu, proč ti pan D. neopověděl, naprosto by stačilo prosté "nemám zájem" anebo prostě schůzka -  to přece neznamená, že jeden nebo druhý někoho podvádí. Nekomunikaci nechápu. Je mi jasné, že ti na něm záleží, a že jsi na něj naštvaná. Jeho žena se chová nejhůř jak může - jasně, že je zoufalá, a je to politováníhodné, ale to ho musí hlídat na každém kroku??  O_O To není láska.. zesměšňuje akorát sama sebe.. Nicméně, CP, nyní asi pro klid duše by jediným řešením bylo se panu D. vyhýbat, pro klid duše, abys na něj přestala myslet.

17 Gabi Gabi | Web | 19. června 2013 v 21:13 | Reagovat

Pan D má zřejmě tu šílenou fúrii za zády, i když je u PC a možná nemohl odpovědět právě proto. Ale nevím, neznám ho, jen mě to tak napadlo. Každopádně ta jeho ženská je dost šílená. Sakra to v sobě nemá ani kouska hrdosti? To nevidí, jak se sama shazuje? Já tyhle lidi fakt nemusím a navíc jsem dost výbušná. Myslím, že kdybych byla v její společnosti, dříve nebo později bych jí jednu natáhla

18 A. A. | Web | 22. června 2013 v 21:52 | Reagovat

Bez ohledu na to, jestli s tímhle počínáním souhlasím či nikoliv, není náhodou právě ta neochvějná snaha dohánět chlapy k šílenství a vyhledávání pravděpodobných problémů právě to, co nás tady všechny drží? Nevracíme se na tenhle blog právě kvůli nevyřčené otázce "Jak to dopadne?", jež se vkrade do mysli s každým posledním řádkem jednotlivých článků? Netěšíme se na každou další milostnou etudu (ať už platonickou či skutečnou)? A už jen proto odmítám cokoliv nahlas soudit, připadala bych si jako pokrytec. =)

19 L. L. | 26. června 2013 v 0:03 | Reagovat

Ahoj CP, taky Tě mám v záložkách celkem dlouho a pokaždé nakouknu, co je nového. Nemám ráda nic extrémního ani co se názorů týče. Na slova, která tu píší ostatní jsem obzvlášť alergická. Kdo jsi bez vinny - hoď kamenem. Nehodlám Tě v ničem podporovat, ani odrazovat. Možná jsi příliš mladá na to se usadit a nechat svůj minulý život jen tak běžet. Možná máš pocit, že by Ti něco uniklo mezi prsty. Pan D.jistě není a nebude ten Pravý, ale kdo vlastně bude? Stejně je to v jádru jen jakási hra. Máme tendenci vyhledávat něco lepšího než máme doma, i když donedávna jsme si myslely, že to doma je to nejlepší. Preference se jednoduše mění, to, co čeká doma, se okouká, pokud se to nerozvíjí společně a i když jsme 100% spokojené, můžeme se začít nudit a stačí jen malý náznak zvenku a jsme vlastně zpátky ve hře. A věř mi, velmi dobře vím o čem je řeč.Každá z nás potřebuje ten pocit, že je žádaná, ovšem vše má svůj breakin´point, ale věřím, že to víš.
Je ovšem pravda, že jsi tak trochu pokrytec. Stejně jako já a stejně jako kdokoliv jiný. Stačí přece jen myšlenka.
A těžko Tě bude moralizovat 30 anonymů, kteří mají vlastně dohromady společné jen jedno, a to, že rozhodně nemají právo nikoho soudit :-)A jak už se tu ozvalo a možná je to správně - vidíš sklenici napůl prázdnou, ale ona je zároveň napůl plná. Zkus se přece jen zamyslet, jak by Ti bylo, kdybys zaujímala místo vedle pana D.místo ní a nevěděla to, co víš teď. Z pozice 20-něco se všechno jeví trochu...idealisticky a jednoduše. Try to walk in her shoes ;-)

20 L. L. | 26. června 2013 v 0:06 | Reagovat

[19]:

A ještě jedna věc - jak tu někdo radil oblejzat se s panem R. před panem D. a jeho ženou - to považuji za ubohé zoufalství. K tomu se, prosím, nesnižuj. Bylo by značně nefér do toho divadla zatáhnout i pana R. Když už hraješ, tak aspoň sólo.

21 plan plan | 28. června 2013 v 10:13 | Reagovat

Jsi nechutná štětka. A vůbec nevěřím tomu, že by o tebe někdo tak stál, jak si namlouváš, machry machry, v očích toho chlapa a jeho ženy jsi jen blboučká dvacítka, co si domejšlí věci, co tak nejsou. Ani bych se nedivila, kdyby se manželce svěřil, že si myslí, že po něm jedeš, a ukázal jí i ten email a řešil s ní, jak (jestli vůbec) má reagovat - a ona tě pak logicky nesnáší, vždycky si řekne, ježiš, už je tady ta vtěrkovská kurvička zase zpátky. Ona musí dobře vědět, co mu píšeš a jak dolejzáš, jinak by neměla důvod být naštvaná (kdyby měl fakt zájem, tak to pěkně ututlá, o tom nepochybuj).

22 . . | 28. června 2013 v 16:01 | Reagovat

kdyby si každej hleděl svýho, tak na světě není žádnej bordel...

23 Harriet W. Harriet W. | 1. července 2013 v 0:55 | Reagovat

[21]: Když je nechutná štětka, proč ji prostě neignoruješ a místo toho podporuješ její blog svými kliknutími a dokonce, oho, komentáři?

[15]: Tý jo, to mám hlásit svému současnému příteli, kdy a jak chodím s bejvalým na kafe a ještě mu přiznávat, že jsem do něj stále zabouchlá? (Abych použila tvoje slova.)

Mám pocit, že úroveň vzdělanosti tohoto národa klesá a klesá, stejně jako klesá a klesá naše schopnost chápat psaný text. Nebo vážně vidím svět jinak...

24 Aya Aya | 1. července 2013 v 12:00 | Reagovat

Máš pravdu, vzdělanost klesá a inteligence taky, je to hrooozně smutné.

Ty si dělej co chceš, můj návrh byl ironický (tolik k chápání textu) a reagoval především na radu m., která (podle mě velmi debilně) radí, aby CP celou záležitost řešila předevšema u stolu v hospodě. Asi stylem: "Hele D., ty mě prej miluješ, říká Z. Tak to řekni tý svý starý krávě, protože já to chci vědět! A ty R. (láskyplné přivinutí s provokativně vystrčenýma prsama) si mého dotazu nevšímej, protože já to od něj nepotřebuju vědět kvůli sobě, mě stačíš ty, ale pro jeho dobro to zkrátka musíme vyřešit, hned a tady. Protože je zločin, když někdo ignoruje mé maily a určitě to není zdravá reakce."

A pokud jsi zabouchlá do svého ex a máš potřebu tajit před současným, že se s ním schůzkuješ, tak to vypovídá i o té zmiňované inteligenci. Jak sociální, tak logické. Mě to prostě chytrý nepřijde. Sorry.

P.S.: Nehlaš mu, co děláš, radši svýho upozorni, že jsi blbá - pokud si nevšiml ;).

25 Miloš Miloš | Web | 2. července 2013 v 12:17 | Reagovat

CP zřejmě chybí někdejší promiskuitní život, a tak si ho nahrazuje alespoň  platonicky.

26 Martina Martina | 3. července 2013 v 9:15 | Reagovat

Pana D ignorovat, pana R si vážit. A neštvat chudáka manželku, každej je hysterickej, když mu někdo leze do zelí.
Mimoto jsi mladá, hezká, a tak nevím, jestli je pro tebe zrovna vhodný se usazovat, dokud si můžeš užívat. Protože chudák pan R, vážně.

27 Zítra Zítra | Web | 22. července 2013 v 20:47 | Reagovat

"... nenechte ho samotného odejít ani na záchod"
:D omg.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama