Šokující odhalení

6. dubna 2013 v 21:23 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Byla jsem svědkem šokujícího odhalení. Hlavou mi prolétla až nepatřičně uštěpačná myšlenka - jak jedna nahlas vyslovená věta může změnit život.


Uprosila jsem pana R, aby se po práci nevracel do našeho hnízdečka, které zeje prázdnotou. Aby mě místo toho navštívil v mém rodném kraji. A tak pan R sedl na autobus.

Jeho příjezdu předcházela krátká textovka čistě informativního charakteru. Pan D mě zval, abych přišla na skromné posezení v hospodě. Že tam sedí asi v pěti lidech, nechť se přidám. Zrovna jsem si přidržovala ručník na vlhkých vlasech. Podívala jsem se do zrcadla. Rozhodla jsem se pro rozpuštěné vlasy, nenápadný make-up a opět - žádný vyzývavý výstřih. Popravdě řečeno, nadobro jsem skončila s nějakým naháněním pana D. A to i když se většina těch věcí udávala jen a jen v mé hlavě. Ano, skončila jsem i s tím imaginárním co by kdyby.

Odepsala jsem, že dorazím kolem osmé. Je na čase hrstce náladových alkoholiků představit pana R.

V hospodě panoval ruch a příjemný páteční šum. Bylo něco lehce po půl deváté, když jsem s panem R vešla. I kdybychom chtěli, neměli jsme sebemenší šanci usadit se jinam, než ke stolu mých, většinou už značně postarších, přátel. Bylo narváno k prasknutí. Pan D se mírně zakabonil, když si všiml, že jsem s sebou přivedla společnost. Úkosem se podíval na pana Z; bylo víceméně jasné, co si tím rychlým pohledem chtěli sdělit.

Pan R je velmi hovorný a přístupný, a tak se během první rundy představil celému stolu, ani nebylo třeba mé asistence. Když jsem si prohlížela důkladnou změť čárek na lístku, bylo mi jasné, že hoši tu točí možná už páté šesté kolečko.
Než jsem dopila první půllitr, jemně mi zavrněl telefon.

Sakra ja se tesil na tebe a ty vodis drivi do lesa.

Zvesela jsem se tomu zasmála a chtěla jsem přátelsky mrknout na pana D. Ten vypadal, jako by byl až příliš zabrán do rozhovoru. Pan Z odešel na záchod. Šeptla jsem panu R, že si jdu popovídat na druhý konec stolu a posadila se na exmísto pana Z.

"Jdu si popovídat, " usmála jsem na pana D. Úsměv opětoval a přiťukli jsme si.
Neseděla jsem na svém nově obsazeném území ani pět minut, když se pan Z vrátil z toalety. Drze se posadil na půlku židle, kterou jsem mu uzmula, objal mě a začal mlít nesmysly. I kdyby pan R neseděl pár metrů od nás, ohradila bych se proti tomu stejně rázně. Pan D seděl na lavici po mé pravé ruce a já se aktuálně tísnila na židli s panem Z, který mi šeptal do ucha klasické žvásty aneb kecy v kleci.

Řekla jsem tak to ne a požádala pana D, aby se posunul. Vmáčknula jsem k němu. Myslím, že to už jsem byla v polovině druhého piva a příjemně veselá. Pan Z se ke mně naklonil a velice potichu pošeptal, že to jistě dělá panu D dobře, když sedím takhle vedle něj. Jeho poznámku nemohl nikdo jiný slyšet, dokonce ani ten dotyčný, o kterém byla řeč. Zatvářila jsem se nesouhlasně a zavrtěla hlavou na znamení, že mu šplouchá na maják. Pan Z opět pokynul, že mi chce ještě něco důvěrného sdělit. Nechápala jsem, o co mu jde.

"Kdybys věděla, jak o tobě pořád mluví. A jeho ženu to pěkně vytáčí. Stačí, když si trochu přihne a hned svede řeč na tebe."

Povytáhla jsem obočí a v němém úžasu dál naslouchala.

Pan Z se na mě pobaveně podíval a ve vší tichosti pronesl: "Vždyť je do tebe chudák zamilovanej. Ty sis toho nikdy nevšimla?" Načež se pan Z ode mě mírně odtáhl, aby mohl pozorovat, jak se mi mění výraz v obličeji. Zavrtěla jsem hlavou a zatvářila se pochybovačně. Na čele jsem musela mít jasně napsáno - proč si ze mě děláš šoufky?
To už se mi díval do očí a jen tlumil hlas: "Ty sis vážně nikdy nevšimla, že je do tebe zamilovanej? Myslím, že by dal nevím co za to, kdybys… kdybys… no víš. To by byl šťastnej."

Strnula jsem v němém úžasu. To nemůže být pravda. Dál už jsem toho ten večer příliš nevnímala.

Proč mi to pan D sám nikdy neřekl? Proč?

Pár minut po šokujícím odhalení přišla žena pana D. Zatvářila se na mě tradičně kysele, skoro stejně tak jedovatě, jako před časem v sauně. Nevěnovala jsem jí pozornost.

Že má pan D jít domů. A ať příště nekecá, že jde na nějakou pánskou jízdu. Bylo mi ho líto. Byla velmi, ale velmi nepříjemná. Bohužel, zřejmě jen ona celou dobu věděla, jak silná bych byla jako soupeřka. A já pořád přemýšlela, kde jsem šlápla vedle, proč jí lezu krkem. Prostě - protože jsem.

Přemýšlela jsem o té větě, co vyslovil pan Z, celou noc. Nespala jsem, zatímco pan R si vedle mě spokojeně podřimoval.

Je možné být zamilovaná do dvou mužů najednou? Proč mi to pan D nikdy neřekl? Řekne mi to někdy? Kývne na souhlas, když se ho zeptám, jestli je to pravda?

To umí každý debil, aby eso trumfem přebil. Ale dát na eso dvojku - to je odvaha.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 revengaa revengaa | Web | 6. dubna 2013 v 21:42 | Reagovat

myslím si, že můžeš být zamilovaná do nich obou. ale pan R je dle mě lepší partie, co se týče nemanželství. jsem tu poprvý, tak nevím, soudím dle tohodle článku.

2 al al | E-mail | 6. dubna 2013 v 22:21 | Reagovat

no, to je průser; člověk hraje na hraně, spíš za hranou a jeho silný emoce zmítají i lidma kilometr okolo - nikdy nevíš, kdy ti něco rozerve srdce, to je proč  podvědomě žiješ naplno, protože to nepřijde pozvolna, ale naráz a pak zjistíš, že svět uvnitř i venku přestal existovat v protikladech jako dobrý/špatný apod, stojíš po krk ve vlastním matrix a sleduješ, proč nepřichází to ... :o)

3 Monnie Monnie | Web | 6. dubna 2013 v 23:29 | Reagovat

Ahoj,prosím přečti si mou povídku :) http://ykonas.blog.cz/1304/smula-zivota-1-kapitola

4 Čerf Čerf | E-mail | Web | 7. dubna 2013 v 0:32 | Reagovat

Někteří lidé říkají důležité věci příliš pozdě, což dobře vím, protože jsem si to sám vyzkoušel. Optimista řekne: Pozdě ale přece. Pesimista odpoví: Přece, ale pozdě!

5 sylvie sylvie | 7. dubna 2013 v 1:11 | Reagovat

Vubec bych se tim nezabyvala, zij si svuj stastny zivot,ktery fungoval bez pana D a uzivej si naklonnosti osoby,ktera pro tebe skutecnde znamena vic tj.pan R.

PS: Hlavne neudelej zadnou hloupost,kterou bys nenavratne znicila neco tak krasneho, cisteho a feroveho jako to mas se svym partnerem

6 PISTÁCIE PISTÁCIE | Web | 7. dubna 2013 v 11:52 | Reagovat

Protoze muži jsou takovi jaci jsou. oni si mysli, ze dkyz na nas budou hazet pohledy, chovat se k nam, jak se chovaj, trebas nekdy se s nami i hadat, a delat vsecko mozny obracene, trebas nam dojde, ze se jim vlastne libime, ale casto to z tech jejich podivnych naznaku ani nejde vypozorovat, kdo to ma vedet, kdyz se vetsinou chova jak blbec, aby nas ziskal, lepsi je rict veci na rovinu a clovek si pak ustedri dlouhy cas a dohady o tom, zda se mu fakt libim nebo si ze me jen utahuje!!!!

7 m. m. | Web | 7. dubna 2013 v 16:44 | Reagovat

Mně třeba zjištění, že ke mně někdo něco cítí, lichotí, ale pokud jsem zrovna s někým šťastná, tak mě to nemá šanci rozhodit. Jsi evidentně přitažlivá ženská a taky ne blbá, tak by byl spíš div, kdyby si tě nevšiml i někdo další. Ale je to jeho debilita, že ti to nikdy neřekl. Nezabývala bych se tím, je to jeho věc, ty máš svůj skvělej vztah a je jen otázka, jestli ti v něm chybí další člověk nebo jestli jsi úplná s panem R.

Za sebe můžu říct, že milovat víc chlapů je rozhodně možné. Pár naprosto úžasných máme v naší partě, všichni jsou spokojeně zadaní - a stejně tak já - takže bych neuvažovala o nějakých pletkách. Beru je prostě jako ty nejlepší možné přátele. Máme se rádi a kdybychom byli svobodní, asi bychom si i něco začali, ale dokud nejsme, jsem spokojená, jak to je, a přeju jim jejich fajn baby - které mám ostatně taky ráda.

8 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 10. dubna 2013 v 10:48 | Reagovat

Myslím, že nejdřív by sis měla své city vyřešit v sobě a potom si promluvit s panem D. A následně se podle toho všeho dohromady zařídit..

9 Michal Michal | 11. dubna 2013 v 20:07 | Reagovat

Ja si celou dobu myslim, ze te pan D miluje nebo miloval. Dokonce mam pocit ze jsi to sama psala.

10 Klarinka Klarinka | 14. dubna 2013 v 22:47 | Reagovat

Ahoj, mně se stalo něco podobného začala jsem si s jiným a manžel to zjistil a rozvedli jsme se přestěhovala jsem se k tomu druhymu a pak jsem zjistila že má přítelkyni nacapala jsem je v naší posteli byl to šok. A tak jsem si nasla byt a jsem sama. Zničila jsem si manželství s tím nej. chlapem a teď jsem sama. Takže doporučuji si vážit svého manžela a nepouštět se do nakych úletu.. Jinak bys možná skončila jako ja:((

11 Filip Filip | 14. dubna 2013 v 22:55 | Reagovat

Jsem chlap takže ti doporučuji si trochu užít a poznat jakej je v posteli a zvážit jestli to opravdu stojí za to.. Jestli má cenu riskovat manželství?!??To je moje rada vím že zkušenosti ale musíš dobře zabavit manžela aby to nezjistil ja jsem to zjistil o svoji bejvalce.. Moc to nezakryla.. :-!  :-!  :-!  :-!  O_O

12 Jejdulematysekmqtyskovatejjejdulkovatej Jejdulematysekmqtyskovatejjejdulkovatej | 14. dubna 2013 v 22:57 | Reagovat

Nevím nevím souhlasím s Filip al něco je i na tom co napsala Klarinka :-x

13 HelenkaRohata(Dršťková) HelenkaRohata(Dršťková) | 14. dubna 2013 v 23:04 | Reagovat

Ahoj ja bych se pustila do obou ale musíš na pana D.opatrně neptala bych se ho rovnou skuz to probrat s panem Z. Skus trochu zaflirtovat ale pozor ať nevipadas lacine!! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama