Morální kocovinka

9. září 2010 v 11:57 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Zkuste jít na akci, kde je poměr samička - samec 1:20. O zábavu máte postaráno, zvláště když v nedaleké blízkosti probíhá policejní razie a vy se tomu ve stavu opilosti ještě potutelně usmíváte. Seznamovala jsem se s novými spolužáky, neb moje ambice mít před jménem vysokoškolský titul ještě zcela nevyprchaly.


Utvořil se kolem mne slušný hlouček; byla jsem nedostatkové zboží. Náramně jsem se bavila, a to dokonce i tehdy, když jsem musela odejít, abych stihla poslední metro. Jeden gentleman v apartním kloboučku mě nechtěl nechat jít samotnou, a tak se nabídl, že mě doprovodí. Několikrát se po cestě vyzvracel (já jsem měla aspoň špetku rozumu a nemíchala alkohol); pak odněkud vylovil orbitky a začal žvýkat. Řekla jsem mu, že kvůli mně nemusí; já se s ním líbat nebudu. A na zastávce jsme se vykousli; myslím, že nám oběma se pořádně točil svět. Po dlouhé době jsem se líbala s relativně normálním člověkem, takže jsem se ani příliš nebránila. Jakmile přijel můj spoj, vzala jsem mu klobouk, zamávala a křikla na něj, že se uvidíme ve vzdělávacím ústavu. Je fajn že to bere sportovně a nic po mně nechce; prostě jsme byli na mol a tečka.

Na fóru školy se rozběhla čilá debata, kam že se večer ztratila ta hezká slečna a s kým to vlastně odešla. Reputace nenávratně poškozena, ou.

Druhý den jsem jela za panem K nakousnutí. Koupil mi další nové boty a ze své nedávné cesty přivezl těsné minišaty (vypadám v nich jako luxusní šlapka, takže asi skončí v hlubokých útrobách mé skříně) a zřejmě dost drahou kabelku. Taková, za kterou průměrný člověk dá svůj jeden průměrný plat a pak přemýšlí, z čeho sakra zaplatí nájem a tak dále. Chtěl se milovat, ale měla jsem dokonalé alibi. Menstruaci. Jak jsem byla za své červené období neskonale ráda!

Když mu došlo, že žádný sex nebude, dost nevybíravým způsobem mi naznačil, že vykouřit bych mu ho teda mohla. Po očku jsem mrkla na své nové věci a říkala jsem si, že by ho to celé vyšlo o dost levněji, kdyby si prostě zašel jednou začas do bordelu.

Pan O se dozvěděl od svého stupidního kamaráda, že někoho mám. Říkala mi to Bloncka; a protože má velmi dobrý zdroj informací, není o čem pochybovat. Budu muset co nejdřív s pravdou ven, neboť se chovám dost, ehm, nedospěle. A trapně. Prostě hloupě. Ale má cenu si ještě něco vyčítat?

Sedím v kavárně, na hlavě mám klobouk, dívám se na rušnou ulici, kterou proudí jeden velký anonymní dav. V duchu si říkám, kolik z nich má takové morální zásady, aby mohli hrdě hlásat, že se absolutně nemají za co stydět. Že žádné jejich jednání nebylo pochybné, nahodilé a nikomu vědomě neubližovali. Kolik procent populace jsou čestní 'skauti' a 'skautky'? 1%? Nebo ještě méně?

Nic není víc matoucí než lidé, kteří rozdávají dobré rady, ale sami jsou špatný příklad.
Norman Vincent Peale
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 10. září 2010 v 7:16 | Reagovat

Kdo je tu bez viny, ať hodí kamenem. Obávám se, že z toho davu by nejspíš nehodil jediný a když ano, byl by to lhář. Každý má nějakého svého černého kostlivce v jakékoliv podobě, takže ...

Vzpomínáš, jak jsem Tě na záčtku někdy u prvních příspěvků označila za "děvku" (tehdy jsem myslela mrchu, co to prostě perfektně umí s chlapama). Bojím se, že pan K nakousnutí ji z Tebe udělá do slova a do písmene. Buď na sebe opatrná, prosím!

PS: Jak vypadá ten klobouk? :-):-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama