Každý den nemůže být posvícení

1. září 2010 v 12:51 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Pan Z se vrátil z dovolené. Napustil vanu a zavolal mi, jestli do ní neskočím s ním. Chvíli jsem se rozmýšlela, jestli mi to stojí za to vstávat z postele. Po několika desítkách sekund jsem se váhavě rozhodla a šla k zrcadlu zkontrolovat, co dělají moje kruhy pod očima (neboť vedle pana K nakousnutí se prostě nemám šanci vyspat). Nebylo to tak zlé, a tak jsem si dala rychlou sprchu a na závěr jsem své vlhké tělo oblékla do možná zbytečného množství parfému.


Za tu dobu, co spolu spíme, se z nás stali (řekla bych) velmi dobří přátelé. Tvrdil mi, jak neuvěřitelnou má na mě chuť. Zajímalo mě, jestli držel v zahraničí celibát. Přikývl. O tom, že nelhal, jsem se přesvědčila při samotném aktu. Trvalo to asi deset minut, ale neměla jsem s tím víceméně problém, protože to bylo fajn. Každý den přece nemůže být posvícení.

A taky jsem to potřebovala sfouknout rychle. Pan Z mě odvezl domů - a zanedlouho jeho vůz vystřídal jiný, ten pana K nakousnutí. Dal mi pusu, řekl, že je konečně šťastný, když jsem s ním a otočil klíčky v zapalování. Položil mou ruku na řadící páku a celou cestu mě líbal, až jsem měla strach, že se vybouráme. Přece jen, jeho pozornost se soustředila víc na mě než na situaci na silnici. A 160 km/h na tachometru taky moc na klidu nepřidá.

Začal mi lámanou češtinou vyprávět, jak viděl úplně dokonalé boty a chtěl mi je koupit. Nekoupil, tak nevím, proč se o tom zmiňoval. Za to mi pořídil další parfém. A nezapomněl v dárkové taštičce nechat účtenku, takže jsem jen naprázdno polkla a poděkovala.

Jasně, že bych zvládla v jednom dni šukat se dvěma chlapama, ale nabyla jsem dojmu, že to nemám zapotřebí. Takže jakmile si na mě pan K nakousnutí lehl, nasadila jsem andílkovský výraz a špitla, že na to nemám chuť. Zalhala jsem mu snad už posté; pomalu ztrácím přehled o tom, co v mém životě je fikce a co nikoliv. Každopádně zpět k antisexuálnímu úskoku - problém nebyl úplně v tom, že by se ze mě stala frigida, ale jednoduše v mé fyzické kondici. Nepřála jsem si další den, kdy si budu připadat (omluvte ten výraz, ale výstižnější mě nenapadá) jako namrdaný kačer. Pan K nakousnutí je s to do toho bušit klidně i hodinu; a při velikosti jeho mužství z toho vyplývá pro mé pohlavní orgány pár nepříjemných chvil. Ne, že by to nějak výrazně bolelo přitom, ale jakmile skončíme, je pro mě nepředstavitelně obtížné se pohybovat, natož odskočit si na malou. Myslím, že při sexu s ním můj močový měchýř zažívá středověk. Prostě to sakra bolí, ale co mám vám, holky, vyprávět. A ke zbytku čtenářského osazenstva mám diskrétní prosbu. Zkuste se někdy zamyslet nad tím, jestli je úplně nutné ho tam strkat kdykoli. A jestli je to pro osobu, do které ho strkáte, také tak příjemné. Pana K nakousnutí to totiž ani za mák netrápí. Proč by se zajímal o tam přízemní věci, jako je moje úzká frnda.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 1. září 2010 v 13:04 | Reagovat

Bohužel muž bývá tvor sobecký.Co je mu , co potom jak se u toho cítí ona hlavně , že si užije on že? Kolikrát se mi povedlo narazit na takové egoisty.Málo kdy bylo finálně uspokojení na obou stranách....

2 renuška renuška | 1. září 2010 v 20:12 | Reagovat

Tak k tomu úzkému "obutí" bych měla docela diskrétní poznámku. Byla jsem o tom taktéž přesvědčena, že nějaký Mr. Big se do mě nevejde, ač po dvou porodech, se zkušenostmi z domů jsem se trápila po samotném aktu hodně a třeba i pak následující dva dny se mi hojily mírné trhlinky na oné citlivé kůžičce tam dole.
Od té doby, co můj život nabral na otáčkách a s tím se změnil i partner, si na tuto skutečnost nemohu stěžovat. Jsem nadšená, před, při i po "tom" , nic mě nebolí navzdory tomu, že jsem si polepšila nejen v osobnosti muže, v jeho zralosti a úcty k ženě (ke mně samotné), ale i v jeho fyzickém vybavení, které v počátcích vzbuzovalo v mé mozkovně obavy, zda jsem vůbec schopna onoho intimního sblížení bez újmy na zdraví. Jak říkám - je to úžasný chlap, který si umí se mnou poradit ve všech směrech a ... prostě jsem šťastná.

PS: Já Ti nevím, ale pan K nakousnutí mi začíná vadit stále víc pro jeho jakési zahledění do sama sebe, ač Ti vyznává lásku a snáší pozornosti den co den. Promiň za upřímnost. :-(

3 Rebeca.B Rebeca.B | 3. září 2010 v 22:02 | Reagovat

Sručné, výstižné ... dokonalé? Ano, dokonalé!

4 citovaprostitutka citovaprostitutka | Web | 6. září 2010 v 12:46 | Reagovat

Já si ničí egoismus líbit nenechávám, ale vzdorovat stále a pořád se také nedá.

Renuško, máš pravdu - jako všechno, je to o lidech. Přeju ti, abyste měli s Mr. Big (moc se mi líbí to oslovení :-)) těch šťastných dní co nejvíce ;-)

5 Nellie Happyness Nellie Happyness | Web | 15. ledna 2011 v 23:37 | Reagovat

Namrdany kačer a úzká frnda, dneska jsem se fakt pobavila xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama