Intoš

6. září 2010 v 10:15 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Uzrál čas na trochu retrospektivy. Společně si odpočiňme od snobských návyků pana K nakousnutí a ponořme se do doby, co následovala po definitivním rozchodu se Schwarzenégrem.


Předcházelo tomu víceméně několik drobných náhod, ale stalo se. Seděla jsem s Intošem v čajovně a tak nějak nevěděla, co říkat. Poměrně dlouhé pomlky jsem přerušovala vtipnými historkami a rádoby humornými poznámkami, neboť mi připadalo, že schůzka, kde na sebe dva lidi jen tak civí, je k ničemu. A ještě k tomu dává okolí jasný signál, že tihle dva to právě totálně prokaučovali.

Intoš byl nadprůměrně inteligentní člověk s matematickým vzděláním a honosným vysokoškolským titulem, takže bych ho klidně mohla oslovovat i MaGoR. Byl soused pana D, ale to jsem ještě tehdy netušila. K jeho nejvýraznějším povahovým rysům patřil takový zvláštní, elementární smysl pro spravedlnost a pravdu, se kterým jsem se nikdy dřív u nikoho nesetkala. Intoš byl svým způsobem hodně čistý, duševně, a řídil se heslem, že daleko důležitější je dělat správnou věc, než dělat věc správně. Co se týče tělesné konstituce, byl vysoký a mohutný. To první díky rodičům, to druhé kvůli zálibě v posilování. Abych ten popis ukončila; nebyl to chlap, za kterým byste se ohlédli a pomysleli si wow, ale měl své přednosti.

Ty jsem samozřejmě nebyla s to tak úplně docenit, ale chodit s třicátníkem mě bavilo. Důvodů, proč jsme se dali dohromady, bylo několik. Potřebovala jsem doučování z matiky a také - především - být blíž panu D. Je to sakra odporné, když to takhle bez obalu napíšu, ale kdybych nebyla po uši zblázněná do Intošova souseda, tak bych si s ním nic nezačala.

Zpátky k onomu tichému randevous. V duchu jsem samu sebe ubezpečovala, že s ním už nikdy nikam nepůjdu. Intoš na mě působil, jako by měl mírné sklony k autismu; nejen že jsem nechápala jeho osobitý humor, ale svým způsobem mi byl nesympatický. Ovšem zanedlouho jsem si šla k němu do garáže zabušit na bicí - a bylo to. Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde v sobě.

Intoš mi kupoval dárečky, nosil květiny, vyznával lásku. Já to znuděně přijímala. Často jsme vedli filozofické debaty, řešili z hlavy složité integrály a hráli si jako malé děti s pexesem a podobnými nesmysly. Sex s ním byla jedna velká noční můra; co se týče mé soukromé evidence, drží několik úctyhodných rekordů hned v několika disciplínách. Nejrychlejší ejakulace. Nejkratší doba styku. Největší nemotora. Měla jsem ho svým způsobem ráda, ale v posteli byl opravdu nemožný.

Nocovala jsem u něj jen kvůli tomu, abych mohla nekonečně dlouho civět z okna na dům vedle. Pan D se občas mihnul na zahrádce, tu parkoval auto, tuhle si zase pouštěl velmi nahlas Alexandrovce. Když jsem kolem procházela v noci, letmo jsem se dotýkala omítky. Jako bych snad chtěla panu D nechat nečitelnou zprávu pomocí konečků prstů. Vnitřně mě sužoval takový žal, že to nejsem ani schopná popsat. Na nenaplněnou lásku není žádný lék, nic nezabírá. Dokonce ani častá škatulata-hejbejte-se v peřinách.

S Intošem jsme měli své vlastní rituály, byl jako můj nejlepší přítel, a tak mě nijak netěšilo, když jsem začala hledat záminku, proč mu dát sbohem. Čím dál víc mě náš vztah ničil. Nemilovala jsem ho, on mě ano. Bezmezně. Nechtěla jsem stavět žádné vzdušné zámky, on pomalu plánoval společnou budoucnost. Představa společného bydlení mě vyděsila k smrti. V kombinaci s navázání známosti s Vašutem nebylo co řešit.

Expert na rozchody jsem nikdy nebyla. Dost dlouho mi trvalo, než jsem to ze sebe vymáčkla. Vlastně jsem ze sebe vyzvracela jen pár tupých frází, co se říkají, když nevíte jak dál. Zapřela jsem, že je na obzoru někdo jiný; neb útočit na Intošovo ego se mi nechtělo - bylo mi ho líto. Chci od vztahu něco jiného, žijeme ve stereotypu, mám tě ráda, ale..., a tak podobně. Kluci, až od holky něco podobného uslyšíte, nenechte si věšet bulíky na nos. Tohle jsou v 99 případech ze 100 kecy. Milosrdná lež, tak se to alibisticky nazývá.

Intoš vypadal, že se dá do breku, ale udržel se a z inkriminovaného místa odkráčel s hlavou svěšenou. Následovalo těžké bombardování mojí e-mailové schránky a časté sms dotazy, jestli své rozhodnutí nepřehodnotím. Hrál na city, neustále opakoval, jak to bylo hezké, jak jsem skvělá a jedinečná a jak to mezi námi prostě nemůžu jen tak zničit.

Vašut se se mnou rozešel (což jsem také ještě nevěděla, neboť se mnou jen přerušil veškerou komunikaci) a dotěrný Intoš kolem mě pořád slídil jako mlsný pes. Jednou mi takhle volal a dlouze rozebíral další ze svých EMO pocitů a dožadoval se jasné odpovědi, proč jsem s ním skončila. Tak jsem mu nevzrušeně odvětila, že jsem se vyspala s někým jiným a teď s ním chodím. Intoše jsem patrně zaskočila, neboť se rozkoktal a s podivnou intonací se zeptal, jak jsem mu to mohla udělat.

Aby bylo jasno - tenkrát jsem s Vašutem ještě nespala; ale abych se toho dotěry s IQ 200 zbavila, musela jsem uvést něco hodně peprného.

Co jsem chtěla, to jsem taky měla. Klid. Ale pouze relativní. Začaly mi na mobil volat divná čísla a přicházely opravdu divné zprávy. Vesměs se jednalo o oplzlé nabídky na sex od ještě oplzlejších jedinců. S jedním takovým džentlmenem jsem se zapovídala a vytáhla jsem z něj, kde vzal moje číslo a proč mi vůbec volá; že je to OMYL. Dotyčný mi sdělil adresy několika inzertních serverů, kde byla vyvěšena žádost, že hledám někoho na sex. U toho moje polonahá fotka, jméno, adresa a telefon.

Intoš zašel až moc daleko. Odmítl tu nechutnost stáhnout z webu a mě od rána do večera neustále zvonil mobil. Byla jsem zoufalá, a tak jsem na toho idiota vyvíjela další nátlak. Udělám ti to samé, tak si to taky užij, řekla jsem mu. To ho, zdá se, také nezlomilo. Následovala výhružka, že s tím půjdu na policii. Jenže ten kretén se dušoval, jak zapomněl heslo. A tak se to celé vleklo asi dva týdny.

Od té doby nedávám nikomu do ruky nic, co by mohl proti mě zneužít. Neposílám kompromitující fotky, sděluji jen to, co je nutné. Soukromí je soukromé. Ani pan K nakousnutí nezná moje celé jméno (nemůže si mě tudíž vygooglit; a že by se dozvěděl věcí!). Anonymita je sladká.

V očích Intoše jsem se změnila na největší kurvu na světě, jak mě později v osobní korespondenci s oblibou oslovoval. Dobíral si mě kvůli němu i pan D; že jsem toho kluka úplně zničila a že teď nevypadá vůbec zdravě. Každopádně. Pokud vím, Intoš má novou přítelkyni, už rok, tak mu to, chudákovi, přejme. Tu slečnu trochu lituji, protože si do konce života pořádně nezašuká. Tedy za předpokladu, že mu bude věrná.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 6. září 2010 v 10:56 | Reagovat

Muži či ženy typu "Intoš" sú tie najväčšie omyly, na aké možno natrafiť. Človek často nedokáže ani pochopiť, ako sa mohol s nimi zapliesť - využiť a odložiť, na to je to dobré, ale inak... O_O super článok!!! :-D  :-D

2 citovaprostitutka citovaprostitutka | Web | 6. září 2010 v 12:43 | Reagovat

Zkušenosti jsou k nezaplacení, ale tohle byla téměř hororová zkušenost... Děkuji za hodnocení :-)

3 Matt Matt | E-mail | Web | 6. září 2010 v 13:37 | Reagovat

Bože! Intoš s IQ 200 a má potřebu se mstít takovýma zoufalýma dětinskýma kravinama :)

4 citovaprostitutka citovaprostitutka | Web | 6. září 2010 v 14:33 | Reagovat

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci.

5 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 7. září 2010 v 18:10 | Reagovat

Těžko říct jestli by se to dalo nazvat  činem ze zoufalství.Tedy aspon podle mě.Jde spíše o určitou formu pomsty ,ale podal ji teda vážně nevyzrálým způsobem na to jaký to měl být "inteligent".Ale je pravda ,že se člověk aspon poučí...

6 renuška renuška | Web | 9. září 2010 v 7:50 | Reagovat

Z kraje mi intoše bylo líto. Asi tak na prostředku jsem si říkala - to je divný - na konci už zbylo jen "kretén". S vygumovaným mozkem. Zlatě, že to máš za sebou.

7 Petr Petr | E-mail | 29. prosince 2012 v 18:28 | Reagovat

já znam jednoho intoše a je v pohodě má taky IQ kolem 200 ale jinak je v pohodě je to muj nej kámoš a je to pařmen hrajem všechny hry co se daj a je faakt v poho :-)

8 John John | 14. července 2017 v 22:22 | Reagovat

Co ta je tady za pitku? :D Najdi si prosimte nejaky vazny vztah a neotravuj vsechny takovyma kravinama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama