Houston I think we’ve got a problem

6. září 2010 v 10:14 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Kdyby byli muži tak dokonalí milenci, jak o sobě tvrdí, neměla bych ani čas se znovu učesat. Bohužel, posledních pár dní si kartáčem projíždím vlasy do aleluja. Jsou to téměř dva měsíce, co odcestoval pan O a týden, co je pan K nakousnutí pryč.


Toho druhého začínám mít dost. Jsem ho dočista nabažená. Potřebuji nový telefon a laptop, něco na sebe by se taky hodilo. A tak to se skřípějícími zuby ještě chvíli vydržím, protože sama ze svého měsíčního příjmu nejsem s to uspokojit svoje mnohdy zbytečně přemrštěné potřeby. Navíc se stěhuji na kolej, takže adios.

Pořád si dokola opakuji, že nedělám nic špatného; první krok pro to, abyste od života získali to, co chcete, je rozhodnout se, co to je. Jenže jako problém vidím nemilou skutečnost, že si to musím vnitřně, sama před sebou, obhajovat. Mám černé svědomí. Mám výčitky. A ani o jedno příliš nestojím.

Pan D mi v polovině týdne napsal zprávu. Jak se mám atd. a nezapomněl připojit naše důvěrná infantilní oslovení. Obratem jsem mu odepsala a připojila otázku, jestli je zvědavý na mé fotky, neb jsem nedávno stála modelem. Bylo to ode mě velmi průhledné, ale neprotestoval a nakonec si posteskl, že kdyby se lépe učil, mohl také fotit polonahé slečny.

Jo, co mám sakra udělat jiného, abych ho zaujala? Tak jsem se před objektivem svlékla; samozřejmě ve vší počestnosti. Pan D si ke vší smůle zachoval tvář a prohlásil, že fotky jsou moc pěkné. Jak fotky jsou pěkné? Není náhodou pěkná ta, co je vyfocená? Poskytla jsem mu spoustu materiálu, aby mohl počítat póry na mé kůži, sledovat můj zaoblený zadeček a přemýšlet, jestli někde nekoukají bradavky (ne, nekoukají).

Milostnou strategii ovládá jen ten, kdo není zamilován. A já jsem v blízkosti pana D naprosto ztracená existence.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dan Dan | 20. října 2010 v 14:51 | Reagovat

Ten který je zamilován nepotřebuje žádnou strategii :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama