Pomáhat a chránit

3. srpna 2010 v 16:48 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Cítím se docela provinile. Nebýt toho, že pan Z neměl čas, nenapsala bych Hafovi a tím pádem bych se ani nepotkala s jeho známým (možná kamarádem). Onen mladý příslušník státní moci, co prý pomáhá a chrání, mě požádal o číslo s takovou sebejistotou, až jsem se v duchu podivila nad jeho elementární drzostí. Ve stavu lehce ovlivněném alkoholem, ale stále s bravurní schopností bezchybně artikulovat, jsem mu těch kouzelných devět čísel poskytla; načež mi dal ty své a ještě dodal, abych se mu ozvala. To sotva, prolétlo mi hlavou.

Den na to mi jako poslušný pejsek oddaně snášející rozmary své paničky napsal a připojil pozvánku na rande. Jsem zvyklá využívat většinu možností, co mám, a tak jsem suše souhlasila. Slibovala jsem si od toho jediné; lehké rozptýlení, které se mi v posledních pár dnech nedostávalo takovou měrou, abych byla (u)spokojená.

Vysoký blondýn s vypracovanou postavou, milý, trochu i arogantní a okatě snažící se na mě udělat dojem. Tak na mě působil. Ve vinárně padly dvě lahvinky výběrového pozdního sběru a nutno podotknout, že jsem se přitom bavila. O to víc, že zaplatit účet by pravděpodobně zruinovalo mé už tak vybrakované konto. Bez mrknutí oka to zatáhl a mě se začala zmocňovat napůl zvědavost, napůl mírné napětí, co teď asi bude se mnou dělat, když jsem slušně opilá. Pohledem mi visel na rtech, ale nedala jsem mu jedinou příležitost k bližšímu osobnímu kontaktu; natož k polibku. Vzal mě za ruku, což mi přišlo směšné; a taky jsem se zasmála nahlas. Ale neucukla jsem, v mém stavu mi to bylo fuk. Zavolala jsem si taxi a se sladkým úsměvem jsem se s ním rozloučila.

Jsem si skoro jistá, že na takový chlad není od žen zvyklý. Dokonce bych se vsadila, že můj nezájem ho provokuje. Přistoupila jsem na tu hru a nechala se pozvat na procházku, na oběd a do kina. Mám teď moře času; a účty mě v jeho přítomnosti nijak netrápí. Jenže mě už unavuje číst zprávy, jak na mě neustále myslí a jak by chtěl každou vteřinu strávit se mnou. Neznamená pro mě zhola nic; ani na jednu noc si s ním v podstatě nemůžu zalaškovat, protože by to mohl vyzvonit Hafovi. A o to vůbec nestojím. A tak se chystám k tomu, jak policistovi nastíním, že na vztah nejsem zralá a že je sice skvělý společník, ale víc než nějaké kamarádství z toho nekouká. Jsem to ale potvůrka. Výjimečně se cítím provinile. Viz úvod.

A co se děje dál, krom této vtipné avantýry.
S panem K nakousnutí jdu na rande ve čtvrtek. Vlastně si říkám, že už jen on a zase si dám na chvíli pohov; tohle první oťukávání mě dost zmáhá. Vyprávět o sobě, předstírat, že mě zajímá, co druhý poslouchá za hudbu a kde všude byl, je nadmíru vyčerpávající.

Ani nevím, co vlastně chci. Když mi chlap nabídne rovnou postel, jsem naštvaná. Evokuje to ve mě pocit, jako bych se snad nehodila k ničemu jinému. Na druhou stranu když je mi nabídnut vztah, couvám, jak nejrychleji umím a beru nohy na ramena. Protože kdo uteče, vyhraje.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 3. srpna 2010 v 21:39 | Reagovat

Opět senzačně napsané. Policistu pusť k vodě, víno dobrý, ale mohl by tlačit a být nepříjemný. Eeee. Pan K nakousnutí se jeví rozhodně zajímavěji, už jen tím, že Tě zaujal - už to Ti určitě stačí k tomu chtít se s ním nejen vidět, nejen se poznávat, ale i to ostatní. A třeba zjistíš, že někdy je lepší prohrát.

Hodně štěstí! (opakuji se, vím, ale cítím to tak a proto to i tak píšu.)

2 feministicgirl feministicgirl | Web | 21. ledna 2011 v 18:44 | Reagovat

Ale chlapům prostě jde jenom o sex, a když vidí takovou kost, jako jsi ty, nepřipadá jim, že bys byla dobrá i k něčemu jinému, než k sexu.

3 misha.a misha.a | 16. března 2012 v 12:17 | Reagovat

napsané skvěle, ale - možná mi to tak jen přijde - co se soustředit někdy na něco jiného než je sex a chlapi??

4 Chais Chais | E-mail | 20. září 2013 v 9:43 | Reagovat

"Když mi chlap nabídne rovnou postel, jsem naštvaná. Evokuje to ve mě pocit, jako bych se snad nehodila k ničemu jinému. Na druhou stranu když je mi nabídnut vztah, couvám, jak nejrychleji umím a beru nohy na ramena. Protože kdo uteče, vyhraje." Tak teď jsi dokonale zachytila můj aktuální stav mysli. Ani já sama jsem nebyla schopná si to v hlavě takhle poskládat, ale jakmile jsem  si to přečetla na Tvém blogu, plně jsem se s tím ztotožnila. Po jednom nepěkném srdcolamu jsem teď ve stádiu, kdy mě holá většina chlapů zajímá především sexuálně. Ovšem jsem vybíravá, takže prozatím měl každý smolíka, z čehož vyplývá, že si o mně nejspíš myslí, jaká nejsem jedubaba a možná, že jsem ale co. :-D Absolutně Tě chápu. A je vtipné, jak většina lidí o někom řekne, že je coura/čůza aj. jen proto, že se sebou nenechá vytírat a holt dá jen komu chce, kdy chce a když nechce, tak si každý může trhnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama