I'm yours

3. srpna 2010 v 16:46 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Psáno minulý čtvrtek. Bez cenzury.

S panem Z mě to včera zas tak nebavilo. Bylo opravdu hezké, že byl přichystaný šampus, jahody a oříšky. Taky by měl dostat spoustu plusových bodů za to, že hrála hudba a že mi udělal skvělé presso.


Škoda - zrovna když jsem měla tak rafinovaně sexy spodní prádlo, muselo hned dolů. Ihned jakmile mě svlékl, posadil mě na masivní kožené křeslo, do dlaně vetřel více než malé množství lubrikantu a vsunul do mě prsty. Byla jsem vlhká i tak. Po celém těle se mi začalo rozlévat hřejivé mravenčení; byla jsem vzrušená. Líbal mi nohy a stále pokračoval v slastném dráždění. Mohlo to trvat tak deset minut, než si rozepnul kalhoty a podíval se mi do očí. Zrak jsem měla zamlžený rozkoší. Stačil jediný pohled; vzala jsem do úst tu jeho významnou část těla, kterou budu mít za pár okamžiků v sobě, a laskala ji.

Posadil mě na stůl, roztáhl mi nohy, zeptal se jak to chci a vstoupil do mě. Předtím jsem vypila skoro dvě skleničky sektu, takže jsem vzdychala hlasitěji, než obvykle. Celkově u toho dělám docela rámus; teď to bylo alkoholem ještě více umocněné. Za dvacet minut zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Tu noc jsme se milovali jen jednou. Mám takový pocit, že pana Z už tolik nežeru. A to je - myslím - dobře. Moje myšlenky se stejně většinu času ubírají jiným směrem; a to k tomu milému Chorvatovi. Ach jo.

Dneska ráno mě od něj probudila textovka. Pro autentičnost ji doslova a do písmene přepíšu; směsice chorvatštiny a češtiny je tak roztomilá. (Bože, já používám slovo roztomilá!) Nemůžu uvěřit, že jsem z někoho tak na větvi. Pomalu roztávám jako čokoláda.
Ahojky princeznu, jak se maš. Jak se spinchala. Toje moj novy cislo to mam pozad. Muzes napisat gdi chces. Pa!

A tečka na závěr. Tenhle muž je v mých očích (všimněte si té přiznané subjektivity) skoro stejně úžasný, jako formule e- 1 = 0 .
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 3. srpna 2010 v 21:31 | Reagovat

Formuli nerozumím, sexu s panem Z ano (mám s čím porovnat a tvrdím, že dvacet minut je zoufale málo!!!!), vzrušení z pana Chorvata chápu absolutně a podlehnutí, kterému nelze odolat, jako bych znala na vlastní kůži. Včetně ROZTOMILÝCH smsek. :-D. HODNĚ ŠTĚSTÍ!

2 p. p. | 20. listopadu 2011 v 13:52 | Reagovat

dokonce i MNĚ připadá ta smska nejroztomilejší na světě, musí to dělat divy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama