Na sever nebo na jih?

13. července 2010 v 8:35 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Tak jo. Směle do toho.
Svoje první dojmy z blížící se deportace pana O jsem vám sdělila. Ale ten pocit, když stojíte na hloupé betonové zastávce, v ruce - napůl vztekle, napůl z nekonečného žalu - žmouláte promočený cár papírového kapesníku a sledujete, jak dopravní prostředek, ve kterém sedí váš milý, nabírá na rychlosti a vzdaluje se, ještě ne. Nepopsatelná bezmoc. Frustrace na druhou. Chaos na entou. Strnule jsem tam stála - obklopena jeho rodinnými příslušníky a kamarády - a snažila se příliš okázale nedávat najevo svůj totální smutek. Probrečela jsem poměrně nezanedbatelnou část soboty, takže o deficitu z nedostatku slz líně stékajících po tváři se nedá mluvit. Opustil mě někdo, koho...


Mám strach to slovo napsat. Jako bych se ho štítila. Ok, znovu.

Opustil mě někdo, koho budu postrádat.

Ehm, to už je lepší. Mrazí mě v zádech a zároveň se stydím, kdybych natvrdo napsala, že pana O miluji.

Pustila jsem si hudbu na maximum a vydala se na trénink. Přišla jsem pozdě, ale byla jsem docela ráda, že se nemusím převlékat do sportovního a slepě plnit pokyny trenéra. Někdy mi to dělá dobře, protože můžu vypnout mozek a jen tak vegetovat. Nepřemýšlet. Avšak ne dnes.

Pak jsem byla s panem P, panem Z a několika dalšími sportovními šílenci na pivu. Mluvila jsem o panu O, ale moje slova se nesetkala s pochopením. Pan P si v té mojí čerstvé ráně smočil nejdřív prst, zanedlouho celou dlaň. Ne, nikdo mě nepolitoval. Měla jsem jen jedno pivo a spolusedící se začali sbírat k odchodu. Hm. A zrovna bych byla s to se opít. Zcela záměrně. Zůstala jsem jen já a pan Z.

Tak a co my?, zahájil privátní dialog pan Z.
Měla bych jít domů, řekla jsem jen tak mimochodem, neboť jsem tušila, co bude následovat.
Můžem jít ke mně na firmu. Jakmile tuto možnost vyslovil nahlas, cítila jsem, jak mě svléká očima.
Rozmysli si to, dodal šeptem a šel zaplatit účet.

Pár vteřin se to ve mně slušně pralo. Co myslíte, kterou možnost jsem zvolila?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 14. července 2010 v 11:20 | Reagovat

Sakra, tak já napíšu v předchozím komentu pryč od pana O., abych si tady přečetla, že jsem Tě možná blbě pochopila. A pořád se mi na jazyk dere slovo zvyk, kdy pláčeš po něčem, co postrádáš, protože jsi na to byla zvyklá. Protože to bylo zažrané do kusu Tvého těla, srdce, mozku a automaticky to tam mělo žít společně s Tebou. A on frnk pápá a tak je jasné, že to vytržené prázdno je nezvykle bolestivé.

Nepředbíhám a jdu odzadu, takže myslím, že pan Z měl na firmě společnost s tím, že CP odcházela sťatá pod obraz domů. Teď si jdu přečíst, jak to dopadlo :-)

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 6. června 2011 v 10:07 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama