Hlavně že je s kým šukat

10. července 2010 v 10:14 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Ahoj, tady je Citová prostitutka. Sťatá pod obraz a přesto schopná bušit do klávesnice. Začala letní sezóna; už zase trénuji. Po tréninku tradiční návštěva hospody, kde mě pan P a pan Z svádí očima. Po čtyřech pivech jsme se usnesli, že bude nejlepší opustit bojiště. Pan P a jeho přítelkyně šli o krok napřed přede mnou a panem Z. Připadalo mi, že se mě až přespříliš nahlas ptal, jak se mi to minule s ním líbilo. A co říkám na to, když to děláme s lubrikačním gelem. Pane Z, bylo to velmi intenzivní. Už se těším, až budeme šukat znovu. Pardón, milovat se.


Před pár minutami jsem potkala Schwarzenégra a jeho imbecilního kamaráda. Můj ex se mě s možná trochu přehrávaným zájmem ptal, jak se mám. Fajn, jak jinak, ty pitomče. Určitě ti budu vyprávět, že mi pan O odjíždí stovky kilometrů daleko a že můj milenec se mnou jenom spí, i když si nechci přiznat, že bych chtěla něco víc. Schwarzenégr odvětil, že se má taky super a že prý někdy musíme zajít ven/zapařit/na vodnici/pokecat. Chlapče, na tebe nejsem ani za mák zvědavá.

Přemohla jsem se a s panem O se vyspala. Byla jsem nadržená a panu O stál. Tak co jsem měla dělat; převzala jsem iniciativu. Vzala jsem jeho ruku a směle ji položila do mého nedočkavého klína. Svlékli jsme se a pan O do mě vniknul. Jezdila jsem na něm asi deset minut, pak se udělal. Nic extra a zároveň nic příšerného. Ale pan Z je pan Z. Do toho mi volal Haf - jestli se nenudím, mohli bysme něco podniknout. Odvětila jsem, že se ani moc nenudím a že se ozvu příští týden.

Asi bych to chtěla zkusit s holkou. Mám celkem jasno ve své orientaci, ale neprobádané teritorium mě přitahuje čím dál víc. Nenapadlo mě nic inteligentnějšího, než si dát inzerát seznamku. Ona hledá ji, značka sex. Další příspěvek bude patrně s lesbickou tématikou.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 10. července 2010 v 16:02 | Reagovat

No to se nám to rozjíždí. Tedy popořadě: pana O. bych ze řady sexuálních partnerů vyřadila láska neláska. Pana Z bych si opatrně omotávala kolem prstu a sex s ním si užívala v maximální možné míře, protože on je prostě asi fakt FANTASTICKEJ. Ve všech směrech :-D.
No a holka modrooká, nesedávej u potoka - protože tam varují před kolem, ale o divoženkách a lesních vílách a mořských pannách ani slovo, takže ... proč ne? Chceš do to jít, tak jdi! A pak to hlavně napiš, Tvá nově nabytá zkušenost mě už teď zajímá!!!

PS: Předpověď jasnovidky: pan Z Tě jednou srazí na kolena (mám na mysli Tvůj citový přístup k němu)! Není-li už na má slova pozdě! Obávám se, že časem podlehne mnohý člověk ...

2 citovaprostitutka citovaprostitutka | Web | 13. července 2010 v 8:40 | Reagovat

Ty jedna jasnovidko :-)

3 feministicgirl feministicgirl | Web | 9. ledna 2011 v 21:32 | Reagovat

Já si třeba myslím, (ano, zatím myslím, je mi 14) že jsem heterosexuál, ale sexuálně mě přitahují spíše (nebo JENOM) ženy. Nevím, jestli je to nenormální. Možná to bude jenom tou nezralostí.

4 Justinka Justinka | Web | 16. dubna 2011 v 17:54 | Reagovat

[3]: Uf, to vysvětluje minulé komentáře :-x

Na další článek už se těším, protože ani mě není tato touha cizí, jen zatím není naplněná. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama