Good girl gone bad

16. července 2010 v 9:36 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Rozdíl mezi jedem a lékem je často jenom v dávce. Panem Z jsem se ještě nepředávkovala; ani jsem neměla bad trip. Dobře si uvědomuji, že si hraji s ohněm. Ale je to zábava. Až směšně paradoxní je, že bych byla ráda věrná. Potíž je najít muže, kterému bych nezahýbala.


Ani jsem se nepochlubila, jak jsem potkala Schwarzenégra. Seděla jsem s kamarádkou orientující se na humanitní vědy, Keishou, před nejoblíbenějším místním klubem. Horká letní noc a já srkala minerálku. Kolem nás se mihnul Schwarzenégr; a tak jsem ho hlasitě pozdravila. Ne že bych zas tak moc stála o jeho pozornost, ale připadá mi trapné nepozdravit člověka, s kterým jsem byla skoro dva roky nonstop v posteli.

Jakmile jsem včera večer přišla z práce, nazula jsem si běžecké boty. Běhání je pro mě synonymum pro absolutní relaxaci. A koho jsem nepotkala; Vašuta, jak si to na kole drandí do práce. Ahój, pozdravil mě překvapeně.

Dnes jsem si vzala volno, abych mohla trénovat. S hlavou v oblacích si vykračuji směrem ke sportovnímu areálu... a zvoní mi telefon. Pan Z! Kam prý jdu, ptal se; zřejmě mě viděl z auta. Na trénink, odpověděla jsem popravdě. Následujících pár minut jsme tlachali v podstatě o ničem. Hmm. Tři ex ve třech dnech.

Poznámka pod čarou - v případě pana Z se nejedná o mého ex, ale takhle ta věta zní lépe, ne? Skoro až poeticky. Odbočka do slepé uličky - co myslíte, že je důležitější? Forma nebo obsah? Snažím se - až už jde o cokoliv - hledat mezi těmito dvěma antagonistickými protipóly kompromis; ale zároveň si umím představit, že by tomu bylo i jinak.

A teď news.
Chtěla bych vám představit nového pseudomilence. Pseudo proto, že jím ještě není. Což není na překážku, neboť ho při nejbližší příležitosti svedu. A tu příležitost budu mít brzy; příští středu. Mohla bych svoje čtenáře vyzvat, aby mi ten den drželi palce; ale ať už to zní jakkoli nabubřele, já takovou podporu nepotřebuji. Jsem si sama sebou jistá.

Vymyslela jsem pro něj přezdívku pan Tajemný. Moc toho o něm totiž nevím. Má velmi příjemný hlas, vyholené vlasy, nosí výrazné, skoro až extravagantní, brýle a podle oblečení tipuji, že zrovna neobrací každou korunu. A navíc má za to, že mě balí - což je samozřejmě hluboký omyl. Jediný, kdo koho balí, jsem totiž já. Ach, ti naivní chlapi.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | 16. července 2010 v 14:16 | Reagovat

Tvá sebejistota je oprávněná a to Ty moc dobře víš :-D. Go for it!

Povrchně bych řekla, že forma je velice velice důležitá. Mám teď důkaz na dlani. Ovšem když jsem poznala obsah, musím s úžasem potvrdit i to, že bez formy bych se k obsahu nikdy nedostala a to by mi bylo moc líto. Snad pochopíš.

2 Jana Jana | Web | 18. července 2010 v 13:07 | Reagovat

tvé sebevědomí bych chtěla mít xD

no každopádně, palce ti stejně držet budu, ať máme co číst xD

3 misha.a misha.a | 16. března 2012 v 11:53 | Reagovat

čteš se dobře, to nemůžu popřít, jen mi některé sexuální detaily připadají až příliš detailní :) Nejsem prudérní, ale trochu to jakoby snižuje styl tvého psaní směrem k levnému softpornu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama