Vašut aneb jak jsem spadla z obláčku

10. června 2010 v 12:41 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Vašutova bývalá přítelkyně mě naprosto nezajímala. Zařadila jsem si jí do kolonky šedá myš. Žádná potenciální konkurentka. Vašut se mi sám svěřil, že na něj tlačila ohledně dítěte; a on se toho nemínil účastnit. Docela tu nenápadnou ex chápu - pokud by mi bylo pětatřicet, taky bych měla pocit ujíždějícího vlaku. Když o tom tak retrospektivně přemýšlím, Bloncka mi tenkrát řekla jediné: Podle mě si s tebou začal proto, že po něm nebudeš chtít děti.


Intenzivně jsme se s Vašutem vídali necelý měsíc. Naše poprvé bylo trochu nervózní a strnulé. A s gumovým kamarádem. A pak mě požádal, abych zobala hormonální antikoncepci. Naposledy, když jsem brala prášky, jsem přibrala 10 kg (opravdu nepřeháním; jen velmi obtížně jsem se jich zbavovala) a byla absolutně bez chuti na sex (taktéž svatá pravda). Tak nevím, co z toho je horší. I přes tuto zkušenost jsem se nezmohla na jakýkoli odpor, kývla na souhlas a jako poslušná holčička odcupitala na gyndu.

Verbální útoky pokračovaly. Pan D si nebral servítky. A Vašut vypadal, že ho to rozčiluje. Nevím, jestli si byl (díky narážkám pana D) vůbec jistý tím, co (a s kým) dělá.

Bylo brzké ráno. Ještě nesvítalo. Spala jsem u Vašuta a on se zrovna vracel z práce. Nebo z hospody; těžko říct. Bývala bych jeho přítomnost ani nezaregistrovala, kdyby se choval tiše. Probudila jsem se těsně předtím, než do mě ejakuloval. Pak usnul. To by bylo zhruba všechno z našeho bohatého sexuálního života.

Vašut mi oznámil, že pojede na dva týdny do zahraničí. A jestli bych nejela s ním. Na daný termín jsem měla už dlouho něco jiného, takže sorry. Odjela jsem, zanedlouho po mně i on. Následovalo několik dní totální nejistoty a sebeúžírání se - na sms neodpovídal, telefon nezvedal. Nestalo se mu něco? Je v pořádku?

Život je jako tetris. Když do sebe konečně všechno zapadá, zmizí to.

Jsi moc mladá, najdeš si někoho lepšího.
Konec, end, der Schluss. Na takovou podpásovku jsem čekala několik dní. Vašut se nezmohl na víc, než na 160 znaků tísnících se v jedné strohé textovce. Z rozchodové depky jsem se vzpamatovávala asi měsíc. Nebyla to bůhví jaká love story, ale připadala jsem si poníženě. Věřila jsem mu.

Na pivo s panem Z a panem D už nechodí; mně se vyhýbá. Vrátil se k šedé myšce. A ta je v pátém měsíci.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | Web | 10. června 2010 v 18:21 | Reagovat

No to je opravdu povedená story, tohleto. Debil. Jeden z mnoha, co vlastně nevěděl, co chce. Aspoň, že nejsi těhotná!

2 citovaprostitutka citovaprostitutka | E-mail | Web | 11. června 2010 v 9:43 | Reagovat

Tos mi připomněla jeden takový bonmot - Jak je možné, že koncentrace opravdu hloupých lidi je tak vysoká?
Protože inteligentní holky neskočí na větu "Neboj, včas ho vytáhnu".

3 chillychilly chillychilly | Web | 2. listopadu 2010 v 16:12 | Reagovat

Prášky jsou na houby, taky jsem po nich přibrala a docela dost. I když mé drahé okolí mi tvrdilo, že se po prášcích přece nepřibírá, že jsem se prostě dostala do věku, kdy lidé tloustnou (v 18?) no nic, nějak jsem si za těch pár let na kilíčka zvykla a trošinka se mi jich podařila shodit, tudíž si váhu udržuji na konstatntních 55 (jsem malá a vždy  jsem byla drobná, teď mám akorát to "sexy" bříško)

4 Nellie Happyness Nellie Happyness | Web | 6. ledna 2011 v 18:05 | Reagovat

A jak to dopadlo s těma práškama? Už je bereš normal nebo jsi zase hned potom přestala?
Já jsem se taky bála že po práškách přiberu a ještě jsem po nich zhubla.. Na mě celkem nějak působí všechno opačně :D je ale fakt , že když mám krámy a prášky ten týden neberu, tak mám na sex větší chut.. tohle u mě asi platí podle pravidla :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama