Bad romance

19. června 2010 v 0:38 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Jsem naštvaná. Rozladěná. V mírné depresi. Nenávidím ho. Nevím, jakým dalším ekvivalentem bych mohla popsat svoje aktuální rozpoložení. Citová prostitutka si právě řekla dost. Už s panem Z nebude spát. Nemá na něj žádný vliv; naopak, on ho má na ní. A dokonce to ví. Ví to - a kalkuluje s tím.


Bylo by lepší, kdybych si byla bývala udržela pozici cudné slečny, na kterou nelze dosáhnout. Kdybych byla ta, která je příliš inteligentní a na výši, aby se zapletla s někým o generaci starším. Iritují mě jeho hovory, při kterých poodejde o pár metrů dál. Tak daleko, abych neslyšela to zásadní, ale abych byla s to rozpoznat, že mluví se ženou. Se ženou, co mu není lhostejná.
(Neznám její jméno. Ani věk.)

Ještě před několika desítkami minut jsem seděla s ním a dalšími známými na pivu. Způsob, jakým se mnou vedl konverzaci, ve mně vnitřně vzbuzoval negativní reakce. Hotové nukleární reakce. Na povrchu klidná a veselá, skoro až chladná, v nitru neuvěřitelně rozpálená a plná negativních pocitů. Vyškrábu mu oči. Nejde o to, co si dovolil. Jde o to, co si nedovolil.

Pane Z, vyhlašuji vám válku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 renuška renuška | Web | 19. června 2010 v 10:15 | Reagovat

Z = ZMRD! Citová prostitutka má city a Ty jí teď neříkají vůbec hezké věci. Přeju, ať se vše vybojuje! Ať vše vybojuješ! Vzpomínáš - kdybys byla feministka: "Za ženy - do boje!" Tvá slova se mi teď hodí ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama