V noci v moci

11. května 2010 v 8:29 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Jsem plná dojmů. A taky jeho spermatu.

Původně jsem tento příspěvek chtěla začít psát hned po příchodu, což bylo - časově vyjádřeno -někdy mezi půlnocí a brzkým ránem, + - chyba měření a diletace času. Ale nestalo se tomu tak, píši tedy až nyní, few hours after.

Paradoxně největší zábava byla, než jsme se dostali na místo určení. Nechtěli jsme být viděni, tak po vzoru amerických akčních filmů jsem se na předním sedadle trochu sesunula dolů. Bylo to více méně směšné. A než se za mnou zabouchly dveře budovy, musela jsem svižně vyskočit z auta a cestu ke dveřím doslova docupitat. Vsadím se, že jestli by nás někdo pozoroval - a že čumilů se najde všude vždycky dost - právě tímhle bysme dotyčného zvědavce upoutali.

Morální kocovinu z toho, že trávím svůj volný čas s někým takovým (ironie z téhle věty skoro teče!), už dávno nemám. Udělali jsme, pro co jsme sem vážili tak strastiplnou cestu, a bylo to fajn. Prostě fajn.

Ve vaně s velmi horkou vodou, velmi hustou pěnou a velmi špatně vychlazeným sektem, se naše debata otočila do té nevázaně zábavnější roviny. Do té doby ze mě vypadlo jen šukej měudělej mi to a prostý dotaz mohl bys pusou?
Nebudu zarputile tvrdit, že moje ego nepohladilo, když jsem mu (ač velmi obecně a laicky) vysvětlovala eisteinovskou fyziku aspeciální teorii relativity.
Interesovaně jsme odsoudili přistěhovaleckou politiku EU.
Asi se trochu podivil, když jsem mu vyprávěla o jednom profesoru z Princetonu, který docela nedávno prohlásil, že - cituji: "The big paradox is that the computer science revolution is just unfolding." Tak nějak s tím chytrým pánem s mnoha tituly souhlasím, čeká se na IT Einsteina. Nebo ET Einsteina???

Sekt jsem vypila skoro celý sama. Okolní svět se mi ani trochu netočil, a já tolik chtěla. Dnes odpoledne jedu za panem O...
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama