Kámasútra

17. května 2010 v 8:54 | Citová Prostitutka |  Citová prostituce
Kámasútra má jeden drobný nedostatek. Měla by mít podtitulek. A to minimálně tučně zvýrazněný, bijící do očí hned při pohledu na přebal. Něco jako "tohle doma opravdu nezkoušejte".

Kámasútra nebyla napsaná pro průměrného čtenáře. A ačkoliv se průměrnosti jako označení široké masy vesměs straním, v tomto případě je zcela nevyhnutelná. Vsadím se, že ani jogín s gymnastkou by si tu četbu neužili. Mám totiž takový malý poznatek; když se o krkolomné polohy za účelem fyzického splynutí snaží normální jedinci, končí to obvykle trapasem. A pořádným.


Dokonce takovým, že dnes nemám sebemenší chuť rozepisovat se o tom, jak jsem strávila polovinu víkendu v pozici svíčky, mostu a já-nevím-čeho-ještě. Jen vím, že mám naštípnuté zápěstí a ohebnost kolenních kloubů už není to, co bývala.

K rozvernému tématu Kámasútra se vrátím později. V některém z budoucích příspěvků.

Zbývá pokračovat ve svém mini seriálu o všech těch nadějných studentech, nestabilních bohémech a postarších pánech, co prošli mým životem.

V jednom z prvních článků jsem se zmínila o Panu D. Kdo to tedy vůbec je? Pan D, moje čistě platonická láska. Jeho věk je někde napůl cesty mezi panem Z a panem O. Je to přesně ten typ člověka, co má na první pohled absolutně všechno. Manželku, dítě, dům, fajn práci. A taky dost silný náběh k alkoholismu. Když byl na Oktoberfestu, uchlastal Němce. Když si udělal malou tour po státečcích, co vznikly po rozpadu Sovětského svazu, uchlastal i místní. A že ti za to umějí vzít. A když jde do hospody, odchází mezi posledními. Veselý a věčně zaneprázdněný pan D. Zatím jediný chlap na světě, co mi motá hlavu.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kittanya Kittanya | E-mail | Web | 26. května 2010 v 23:24 | Reagovat

No tak to teda nevím, jestli by mě tenhle hlavu zamotal :-D
Ale co se týče Kámasútry... Nic než pravda se tu nepíše...
Také jsme o tom s přítelem hodně dlouho přemýšleli a pak jsme na to vlítli po svém.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama